Pekşen Yayınları İlkokul Liglerine Sponsor Oldu!

Pekşen Yayınlarından Kasım Ayında Yepyeni Kitaplar! 

Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 1. Seviye Kitabı

Bu ödülleri toplamak çoook kolay!

İlkokul öğrencilerimiz online sorulardan çözerek puan kazanabilirler. Kazandıkları puanlarla bir sıralamaya dahil olacaklar. Bu sıralamaya sitemizin LİGLER kısmından ulaşılabilecektir.

Hadi sende bu ve daha sonraki ödülleri kaçırma. Kazanmak için tek yapmam gereken bol soru çözüp puanları toplamak :)

Hala derslig'e üye olmadıysan ücretsiz üye ol!

Ödüllerin daha da büyümesi için sen de derslig.com'u arkadaşlarına anlat :)

Kasım Ayında 2. Sınıf Öğrencilerine Aylık Sıralamaya Göre;

Şampiyonlar Liginde,

İlk 8 Kişiye Pekşen Yayınlarından Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 1. Seviye Kitabı’ndan Tercih Ettiği Kitap Hediye Edilecek.

Süper Ligde,

İlk 6 Kişiye Pekşen Yayınlarından Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 1. Seviye Kitabı’ndan Tercih Ettiği Kitap Hediye Edilecek.

Çaylak Liginde,

İlk 10 Kişiye Pekşen Yayınlarından Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 1. Seviye Kitabı’ndan Tercih Ettiği Kitap Hediye Edilecek.

 

Kasım Ayında 3. Sınıf Öğrencilerine Aylık Sıralamaya Göre;

Şampiyonlar Liginde,

İlk 8 Kişiye Pekşen Yayınlarından Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 2. Seviye Kitabı’ndan Tercih Ettiği Kitap Hediye Edilecek.

Süper Ligde,

İlk 6 Kişiye Pekşen Yayınlarından Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 2. Seviye Kitabı’ndan Tercih Ettiği Kitap Hediye Edilecek.

Çaylak Liginde,

İlk 10 Kişiye Pekşen Yayınlarından Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 2. Seviye Kitabı’ndan Tercih Ettiği Kitap Hediye Edilecek.

 

Kasım Ayında 4. Sınıf Öğrencilerine Aylık Sıralamaya Göre;

Şampiyonlar Liginde,

İlk 8 Kişiye Pekşen Yayınlarından Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 3. Seviye Kitabı’ndan Tercih Ettiği Kitap Hediye Edilecek.

Süper Ligde,

İlk 6 Kişiye Pekşen Yayınlarından Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 3. Seviye Kitabı’ndan Tercih Ettiği Kitap Hediye Edilecek.

Çaylak Liginde,

İlk 10 Kişiye Pekşen Yayınlarından Kare Kare Kodla ve Boya Kitabı veya 5N1K ve Hikâye Tamamlama 3. Seviye Kitabı’ndan Tercih Ettiği Kitap Hediye Edilecek.

 

Hala derslig'e üye olmadıysanız tıklayın ve üye olun!

Ödüllerin daha da büyümesi için sen de derslig.com'u arkadaşlarına anlat:)