Mükemmel bir yazı dizisine başlıyoruz. Derslig.com'a girip içeriklerini kullandığınız öğretmenleri daha yakından tanımaya ne dersiniz? Çok yakın zamanda başlayacağımız bu yazı dizisinde öğretmenlerimizin özgeçmişlerine, derslig.com'daki içeriklerine, site hakkında yorumlarına ve öğrencilerimize tavsiyelerine yere vermeye çalışacağız.

Derslig.com

2018 yılında faaliyetlerine başlayan ve Derslig.com'un kısa sürede yüzbinlerce üyeye ulaşmasını sağlayan değerli öğretmenlerimize teşekkürü bir borç biliriz. Derslig.com'a içerik ekleyen öğretmenlerimiz ekledikleri içerik sayısınca 100 puanı aştıklarında https://www.derslig.com/one-cikan-ogretmenler adresinde listelenmeye başlıyorlar. Burada yaklaşık 150 öğretmen hesabı bulunuyor. Bunun yanında 100 puana henüz ulaşmamış olan yüzlerce öğretmenimiz daha bulunmaktadır. 

Teşekkürler

Derslig.com'a içerik ekleyen, Derslig.com'u öğrencilerine anlatan, sosyal medyada duyurusunu yapan tüm öğretmenlerimize;

Derslig.com'u çocuklarının kullanmasını sağlayan, hatta bazen onların yerine siteyi kullanıp onlara içerik çalışma yaprağı,konu özeti ... indirip çıktısını alan tüm velilerimize;

Derslig.com'da eğitim öğretim anlamında aradığı her şeyi bulan, online test çözüp puan kazanan, arkadaşlarına anlatan, kullanmaya devam eden ve Derslig.com'un gelişmesine katkı sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.