Sınav sayfasına gitmek için tıklayınız.
 

2020 LGS için yaptığımız onlarca Türkiye Geneli Online Denemelerden tüm öğrencilerimiz faydalandı, şimdi hedef LGS 2021! Sizler için özgün sorulardan oluşan, 20'ye yakın yazarın bir araya geldiği online LGS deneme sınavına 21 Aralık Pazartesi 08.00 ile 27 Aralık Pazar 22.00 tarihleri arasında giriş yapılabilecek. Onbinlerce kişinin katılacağı bu deneme sınavında sen de hem eksikliklerini gör, hem de yüzdelik dilimini öğren.

 

Online Deneme sınavlarına nasıl katılırım?

Online deneme sınavlarına ana sayfa veya hesabım sayfasında bulunan online deneme sınavları butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sınava git butonu sınavın gerçekleştirildiği günlerde aktif olacaktır.
 

 

İl, ilçe, okul ve şube sıralamamı nasıl görebilirim?

Sınavdan önce hesabım bölümünden okul düzenle butonuna basarak okulunuzu düzenlediğinizde sınav sonuçları açıklandığında şube, okul, ilçe, il ve genel sıralamanızı görebileceksiniz.

 

Deneme Sınavı kaç dakika?

Deneme sınavı için 155 dk sınav ve 10 dakika mola olmak üzere toplam 165'dır.. Deneme tarihleri içerisinde istediğiniz zaman girebilirsiniz.

 

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Sonuçlar 28 Aralık Pazartesi günü sınava girilen sayfadan açıklanacak.

 

Sınavdan sonra kitapçığımı görebilecek miyim? Hangi sorunun yanlış hangisinin doğru olduğunu görebilecek miyim?

Sınav sonuçları açıklandığında deneme kitapçığınızı görebileceksiniz. Bu kitapçıkta hangi soruları doğru, yanlış veya boş işaretlediğinizi görebileceksiniz.
 

 

Sınav sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

Derslig.com

"Bu ligde kaybeden yok!"