Derslig Ekibi olarak öğretmenlerimizin gelişimlerine katkı sunabilecek, kariyer gelişimlerini sağlayacak eğitimler serimizin birincisini 2 Aralık Perşembe günü saat 21:00'da gerçekleştiriyoruz.

Mindfulness çalışmalarının sınıf içerisindeki performansınıza etkisi

British English Board (BEB), özellikle yabancı dil alanında hizmet ve içerik üreterek faaliyet gösteren İngiltere merkezli uluslararası bir eğitim kuruluşudur. Verilen hizmetler ve oluşturulan içerikler akademik ve deneyimli bir kurul tarafından denetlenmektedir. ALTE (Association of Language Testers in Europe) kurumsal üyesi olan BEB, İngilizce öğreticiliği sertifika programları (TESOL) yanı sıra dil öğretim materyalleri geliştirme ve mentörlük alanında çalışmalarını deneyimli bir kadro ile yürütmektedir.

Mindfulnes çalışmalarının performans, odaklanma, esenlik, eleştirel düşünme, yaratıcılık, kişilerarası iletişim, empati ve şefkat gibi günümüz ve henüz belirsiz olan geleceğimiz için gerekli olan temel beceri ve özellikleri arttırdığı görülmüştür.

Potansiyelinizin farkına varın!

Eğitmen: Lawrence Body, sosyal değişim ve öğretmenlik mesleği üzerine Mindfulness (Farkındalık) ve Duygusal Zeka alanında yüksek lisansa sahip deneyimli bir İngilizce öğretmenidir.

İngiltere ve İspanya’da yaklaşık 30 yıldır her yaş grubuna ve her seviyeye ders vermiştir. Cambridge ve ALTE gibi kurumlarda her yaştan ders verdi ve işletme, psikoloji, tıp alanında özel kurslar oluşturdu. Son zamanlarda, odak noktası üniversite düzeyinde ve okullarda öğretmen eğitimine öncelik verme yönündedir . Ayrıca Farkındalık, Sosyal Duygusal Öğrenme ve CLIL alanlarında TESOL eğitimi ve diğer özel mesleki gelişim kursları sunmaktadır. İspanya’da Malaga Üniversitesi, İngiltere'de British English Board ile çalışma hayatına aktif olarak devam etmektedir.

Bu ücretsiz eğitim ve eğitimin sonunda tanımlanacak sertifika için linkten başvuru yapabilirsiniz.

Katılım 200 kişi ile sınırlıdır.

Başvuru linki için tıklayınız.