Değerli Öğretmenlerim ve Sevgili Arkadaşlar,

Saatteki akrebin yelkovanı kovaladığı gibi hepimiz yıl içinde bir şeyleri kovalarken buluyoruz kendimizi. Koca yıl boyunca yaptığımız çalışmaları o anın sıcaklığı ile anlamasak da geriye dönüp baktığımızda nelerle boğuştuğumuzu hatırlıyoruz.

Geride kalan 2022 yılı içinde yaşadığınız ilklerinizi ve başarılarınızı sizlere göstermek istiyoruz. Zaman içinde gözümüzden kaçan ya da sanki zaten görevimizmiş gibi düşündüğümüz ama aslında mecbur olmadığımız halde sadece içimizden geldiği için ve yeniliklere adapte olabildiğimiz için yaptıklarımız aslında bizim için ne kadar da değerli. Bunu hatırlayıp kendinize olan inancınız artarak devam etsin. 

Birlikte geçirdiğimiz bir senenin sonunda sizlerle ve sizin özverili çalışmalarınız sonucunda öğrencilerin başarılarındaki artışı görüyor ve yeni yılda da Derslig ailesinin genişleyerek çok daha fazla çocuğa ulaşmasını yürekten istiyoruz.

Tüm yıl içerisinde göstermiş olduğunuz hareket durumlarınız için; buraya tıklayınız.

2022 yılı özetinizi dilediğiniz platformlardan paylaşımlar yaparak tüm yıl içerisinde yapmış olduğunuz çalışmaları herkesle paylaşabilirsiniz.

Kimler kaç farklı günde Derslig’e giriş yapmış, bunları çok merak ediyoruz. Yorumlarda buluşalım :)