Selam Gençler, 
Bu hafta içinde kendimizi değerlendirmek ve eksiklerimizi öğrenerek kendimizi güçlendirmeye var mısın?

14 - 17 Şubat 5,6,7,9,10,11. Sınıflar, LGS, TYT ve  AYT  Türkiye Geneli Online Deneme Sınavına tüm öğrencilerimiz katılım sağlayarak Türkiye Genelinde sıralamalarını görebilir.

Gelin birlikte bu hafta içerisinde nasıl deneme sınavına katılım sağlayabiliriz onu öğrenelim. 
Öğrenci üyeliklerinize giriş yaptıktan sonra ana sayfanın en üst tarafında çıkan kısımdan ya da sol tarafta bulunan Deneme Sınavları sekmesinden deneme sınavına katılım sağlayabilirsin.Sınav Giriş Ekranına Git butonuna bastıktan sonra sınava başlamak için Sınavı Başlat Butonu ile başlatabilirsin.
Vee artık sınavv zamanı!

Her öğrenci sınava sadece 1 kez katılım sağlayabilir, sınavı bitir butonuna basmadan önce tüm soruları çözdüğüne emin ol.
14 - 17 Şubat tarihleri arasında dilediğiniz saat diliminde sınava katılım sağlayabilir ve sınav sonuçları 19 Şubat 2023 tarihinde Deneme Sınavları sayfasında Sonuçlarımı Göster butonuna basarak görüntüleyebilirsin.

Deneme sınavını çözdükten sonra sınavda göstermiş olduğun başarı durumuna göre Profesör sana sınav çıkışında bir program hazırlamış olacak.


Sana özel oluşturulan bu görevlerde kazanım eksiklerini tamamlayarak bir sonraki deneme sınavında arttırabileceğin puan hedefini görebilirsin. 
Profesör seni bekliyor! Haydi önce sınava sonra güçlendirme merkezine!

Sınava katılan tüm öğrencilere başarılar!

Sizleri seviyoruz.