Çekilişe katılmak isteyen öğretmenlerimizin yazının sonundaki yorum bölümüne klişe bir öğretmen sözü, ya da bir matematikçi sözü paylaşabilirler.

'4 Kasım saat 22.00'a kadar yorum yapanlar arasından kura ile 5 kişiye "Dikkat Matematik Çıkabilir" kitabı hediye..

"Yıllardır okullarda matematik dersinde öğretmenlere sorulan ''Hocam, matematik ne işimize yarayacak, günlük hayatta nerede kullanılıyor'' gibi sorular artık cevapsız kalmayacak.

Herkesin korkulu rüyası olan bu soruların cevabını bulmak için Türkiye genelinde alanında uzman 24 matematik öğretmeni bir araya gelerek çalışma ve araştırmalarını kitap haline getirdiler. Türkiye'de ilk ve tek olma özelliğine sahip ortak bir esere imza attılar.

İmleç Yayınevi bünyesinde piyasada ola olan kitap şimdiden gündem olmaya başladı. Kitap TRT yayınında tanıtıldı. Birçok yerel ve ulusal basında da yerini almış durumda. Ümit Özgü ve Selçuk Tütak koordinatörlüğünde ‘Problem Çıkarmayan İlk ve Tek Matematik Kitabı’ ana temalı ‘Dikkat Matematik Çıkabilir’ adlı kitap, Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğini taşıyor.

Farklı il ve okullarda 24 matematik öğretmeni tarafından hazırlanan bu muhteşem eser, eğitim camiası ve eğitim sendikaları tarafından heyecanla bekleniyordu. Bu başarılı esere ilişkin yorum yapan matematiğin duayenleri ve popüler yazarlar da kitabın yıllardır beklenen bir eser olduğuna dikkatleri çektiler. Yorum yapanlar arasında Prof. Dr. Ali Nesin, Doç. Dr. Semiha Şahin, Doç. Dr. Muhammed Çınar, Ahmet Şerif İzgören, Azra Kohen, Eddi Anter ve Müge Arda gibi ünlü isimler de var.

Sipariş 0541 875 79 50( whatsapp)

ÇEKİLİŞİ KAZANANLAR; sosyal medya hesaplarından veya bu gönderinin altına yorum yaparak bize adreslerini ulaştırabilirler.