Heyy Derslig Ailesi !

Bugün sizlerle Derslig’de geçirdiğimiz zamanın ne kadar değerli olduğunu paylaşmak istiyorum. Hepimiz farklıyız ve her birimizin Derslig’i kullanma şekli de birbirinden farklı. Kimimiz okul sınavlarına çalışırken zamanı unutuyor, kimimiz ise YKS, LGS gibi sınavlara hazırlanmanın heyecanını yaşıyor. Peki, siz Derslig’de en çok hangi özellikleri kullanıyorsunuz? Hangi özellikler sizi Derslig’e bağlıyor, hangi özellikleri daha iyi olabilir?

Derslig’de en sevdiğiniz özellikler neler? 

Belki interaktif testlerle öğrenmeyi seviyorsunuz ya da videolu konu anlatımları ile konuları daha iyi anlıyorsunuz. Ya da belki de Soru-cevap kısmında soru sormak ve diğer öğrencilerle etkileşimde bulunmak sizin için en önemli kısım.

Hangi özellik olursa olsun, bizim için değerlisiniz ve deneyiminizi daha da iyi hale getirmek istiyoruz.

Geliştirmemizi İstediğiniz Yönler Neler?

Hiçbir şey mükemmel değildir ve biz de Derslig olarak sürekli gelişmeye ve iyileştirmeye açığız. Eğer Derslig’de geliştirmemizi istediğiniz özellikler varsa, lütfen bizimle paylaşın. Belki daha fazla oyun seçeneği mi istiyorsunuz, yoksa daha çeşitli ders materyalleri mi? Ya da teknik bir sorun mu yaşıyorsunuz? Ne olursa olsun, sizin geri bildirimleriniz bizim için çok değerli.

Birlikte Daha İyiye

Derslig ailesi olarak, hep birlikte daha iyiye ulaşabiliriz. Sizlerin geri bildirimleriyle, Derslig’i daha kullanışlı, daha eğlenceli ve daha etkili bir öğrenme platformu haline getirebiliriz. Bu yüzden, lütfen düşüncelerinizi, önerilerinizi ve eleştirilerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 

Unutmayın, Derslig sizin için ve sizinle birlikte büyüyor.!

Derslig’de geçirdiğiniz her an için teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte öğrenmek, büyümek ve gelişmek bizim için büyük bir mutluluk. Derslig’i daha da iyi bir yer yapmak için sizin sesinizi duymak istiyoruz. Görüşlerinizi, önerilerinizi ve eleştirilerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Yorumlarda buluşalım!

Derslig! 

Herkesin Kazandığı Lig!