Bu yazıya yorum yapan öğretmenlerimiz arasından yapılacak kura ile 5 öğretmenimize eğitim ücretsiz olarak verilecektir.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI!!!

Çekilişi kazananlar 

 

Teknolojik Öğretmen Mustafa Şeper, öğretmen ve öğrencilerimiz için kalıcı bir eğitim serisi hazırladı. Bu eğitim, online eğitim platformu udemy.com'da.

Eğitime ulaşmak için tıklayınız.

Derslig Özel Kupon: DERSLIG2019

Mustafa Şeper hocamızın kurs ile ilgili yazısı;

Son birkaç yıldır eğitim sistemine dahil olmuş bazı yeni kavramlar var. ROBOTİK KODLAMA da bunlardan birisi. Peki ne anlama geliyor? Çocuklara kodlamanın temeli olan algoritmayı eğlenceli ve teknik olarak vermenin bir yolu. Ya da çocuklarımızı 21. yüzyıl becerilerini kazandırmada yararlanabileceğimiz bir basamak.

Çocuklarımız bu kavram ve içeriğiyle ne kadar erken tanışırsa, geleceğe daha güvenli adımlarla yürümüş olurlar. Öte yandan çocuklarımız ellerinin altındaki teknolojiyle neler yapabileceklerini keşfetmiş olurlar. Peki karar verdiniz böyle bir eğitim almak istiyorsunuz. Ama nereden başlamalısınız, yola nasıl devam etmelisiniz, zamanı en verimli şekilde nasıl kullanıp, kısa zamanda çok şey öğrenebilirsiniz bilmiyorsunuz? Endişelenmeyin. Tam sizin aradığınız gibi bir içerik var.

Mustafa ŞEPER

Ben de bu kurs ile ilgili nazicane fikirlerimi beyan edeyim: Eminim bir çok öğretmenimiz sene içerisinde bu eğitimi almak istedi ancak derslerin yoğunluğu, eğitim merkezinin uzaklığı, eğitim kalitesinden emin olamaması gibi durumlar onu bu eğitimlerden mahrum etti. Mustafa Şeper hocamızın eğitimini neden almalıyız sorusunu kendim soruyor kendim cevaplıyorum...

1) Ömür boyu erişim

Eğitimi satın aldığınızda kendinizi ne zaman hazır hissederseniz, ya da ne zaman başlamak isterseniz başlayabiliyorsunuz, ya da eğitime başladınız işleriniz yoğunlaştı, rahatça erteleyebilirsiniz.

2) Pc den tabletten ve telefondan rahatça erişin.

Telefonunuzdan eğitimleri izlerken bilgisayarınızdan uygulamarı gerçekleştirin.

3) M.e.b. internetinde çalışabiliyor.

Bu eğitimi satın aldığınızda öğrencilerinzle birlikte akıllı tahta üzerinden eğitimleri rahatça izleyebilir, öğrencileriniz ile birlikte öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

4) Hesaplı

Bu eğitimi tüm öğretmen arkdaşlara ulaştırabilmek adına derslig.com'a özel indirim uygulandı.

indirimli satın almak için tıklayın... 

5) Akıcı ve Planlı Eğitim

Eğitmenimiz Mustafa Şeper, sıfırdan başlayanlar için en ince ayrıntısına kadar düşünerek dizayn ettiği bu eğitimde aynı zamanda kafanızdaki soru işaretlerini de platform üzerinden gideriyor....

İndirim kuponu tarih ve sayı sınırlıdır, acele etmenizi tavsiye ederim.

Bu kurs kimler için uygun:

  • Robotik kodlamayı merak eden ama vakit ayıramayan
  • Nereden başlayıp nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bilmeyen
  • Robotik ve kodlama hakkında yeterli bilgi sahibi olmayan
  • Robotik ve kodlama hakkında elinde faydalı bir içerik sahibi olmasını isteyen