Kurumlar Derslig ile başarıyı yakalıyor!
İnteraktif yapısı ve akıllı geri bildirimler ile kazanımlardan yeni nesil sorulara öğrenme yolculuğunu tüm öğrencilerinizle deneyimleyin! Kurumunuzda uygulanan tüm deneme sınavlarınızın sonuçlarını baz alan yapay zekanın öğrencilerinize özel oluşturduğu güçlendirme programlarını takip edin. Kurumunuza özel logolu, her öğrenciye özel hazırlanan akıllı soru bankalarını edinin.
Derslig Kurumsal üyeliğin kurumunuza özel avantajlarını anlatmak için
sizinle tanışmak istiyoruz
Türkiye’nin ilk etkileşimli akıllı eğitim platformu ile kurumunuzu bir adım öne çıkarın!
Akıllı Eğitim Platformumuz ile öğrencileriniz başarıya koşsun!
Akıllı veli asistanı, binlerce içerik, oyunlaştırma, kurumunuzda uygulanan deneme sınav sonuçlarının birleştirilmesi, sınav sonuçlarına göre güçlendirme programları ve akıllı soru bankası ile öğrencileriniz eğlenerek öğrenirken gelişimlerini takip edin.
Öne Çıkan Kurumsal Özellikler
300’den fazla kurumda %100 memnuniyet

Sınırsız erişim

Performans ve Sınav Takibi

Güçlendirme Programları ve Akıllı Soru Bankası

Veli Asistanı

Bizim hakkımızda ne diyorlar?

Derslig ile geçen yıl Nisan ayında tanıştık ve bu yıl itibarıyla kullanmaya başladık. Ders süreçlerinde öğretmenlerimizin ders anlatımını kolaylaştırıyor olması ve öğrenciler için öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyor olması Derslig’i diğer platformlardan farklı kılıyor. Derslig’den öğrencilerimizin başarı durumlarını görmek ve ödevlerini yapıp yapmadıklarını takip edebilmek açısından ciddi anlamda faydalanıyoruz. Ayrıca teknik destek konusunda çok hızlı geri dönüşler alabiliyor olmamızın da bu platformu tercih etmemizde çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Emine Erdem – Ortaokul Müdür Yardımcısı
Key Koleji - İstanbul / Beylikdüzü
Derslig ile eylül ayında tanıştık, 4 aydır kullanıyoruz. Öğrencilerin konuları pekiştirmesi ve eksiklerini gidermesi için çok faydalı bir platform. Öğrencilerimiz düzenli olarak konusu gelen konuları bitirip daha çok bilgi ediniyorlar. Diğer platformlardan farklı olarak içeriğinde çok fazla soru tarzı bulunuyor. Bu platformun en çok kullanılan özelliği, öğrencilerin girmiş oldukları denemedeki analiz sonucu ortaya çıkan yeni bir güçlendirme programı. Bu özellik hem öğrencilerimiz hem de öğretmenlerimiz tarafından kullanılıyor. Öğretmenlerimiz ayrıca sistem üzerinden sınavları kontrol edebiliyor. Kurum olarak Derslig kullanmaktan mutluyuz.

Oğuzhan Yavan - Rehber Öğretmen
5 Yıldız Kurs Merkezi - Şişli Şubesi
Derslig’i 2021-2022 öğretim yılında tanıdık ve iki yıldır da kullanıyoruz. Derslig Pro üyeliği sayesinde öğrencilerimizin her an, her yerde ulaşabileceği eğlenceli video konu anlatımları, ünite kazanım testleri, mini sınavlar, online deneme sınavları gibi bir çok kaliteli içerikten oluşan online bir kaynakları oldu. Kurumumuzda yapılan tüm deneme sınavları kendi haznesinde de değerlendirmesi sonucunda her öğrenciye özel bir “Güçlendirme Merkezi” oluşturması ve puan artış hedefi koyması, onlar için bir yol gösterici ve motivasyon kaynağı oldu. Bizler de kurum olarak sınav raporlarını tek bir portaldan alma imkânı bulduk. Ayrıca etütlerimizde kullandığımız toplu çalışma konuları raporları ile gerçekten ihtiyacı olan öğrencilerimize ulaşabildik.

Dilem ELÇİ - Rehber Öğretmen
Yönelt Koleji - Muğla / Menteşe
Odak Okulları olarak Derslig ile bu sene tanıştık. Eğitimde ana unsurlardan birisi de eksik olanı görmek ve eksik olana göre ilerlemektir. Derslig bu noktada bizlerin eli ayağı oldu. Yayın, marka, isim fark etmeksizin uyguladığımız tüm deneme sınavlarının eksik kazanım haritalarına, bu eksiklere yönelik yapay zekâ tabanlı çalışma programlarına, kazanım odaklı öğrenci gruplarına çok kısa sürede ulaşmamıza olanak sağladı. Sadece bizlerin değil öğrencilerin de eğlenerek ve zamanı doğru kullanarak çalışabilecekleri bir ortam sağladı. Öğretmeniyle, öğrencisiyle, velisiyle bu lig, katılım sağlayan herkese birçok başarı kupası kazandıracak.

Eyüp Kesal - Fen Bilimleri Öğretmeni
Odak Okulları - İstanbul / Silivri
İdeal Eğitim Koleji olarak Derslig dijital öğrenme platfomu ile 2021 - 2022 öğretim yılında tanıştık. İçeriğiyle, videolarıyla, soru çözümleriyle, deneme sınavlarıyla tam bir eğitim portalı. Özellikle öğrencilerin ilgisini çeken öğrenme oyunları ve yarışma ligleriyle de müthiş bir motivasyon kaynağı. Öğretmen ve öğrenci portallarının kullanım kolaylığı ve pratikliği de ayrıca çok güzel. Ders süreçlerinde öğretmenlerimiz için ders anlatımını kolaylaştırırken ve öğrenciler için anlamayı eğlenceli hale getiriyor. Teknik destek ve yardımlara erişilebilirlik konusunda da tam puanı hak ediyor. Teşekkürler Derslig.

İdeal Eğitim Koleji
derslig.com ile geçtiğimiz yıl dönem ortasında tanıştık. Derslig, öğrencilerimizin okuldan sonraki süreçlerini takip etmemizde bizlere büyük kolaylıklar sağladı. Ders içeriklerini görüyor olmak, istatistikleri yorumlayarak dönüşler sağlamak bizi daha da yukarı taşıdı. Gelecek eğitim yılında da görüşmek dileğiyle.

Osman Sarı
Okulkocum.com
2021 - 2022 Eğitim öğretim yılı Özel çekmeköy Sevinç Koleji olarak öğretmen ve öğrenci portallarıyla kullandığımız Derslig PRO yeni nesil eğitim platformu zengin interaktif konu anlatım içerikleri ve online deneme sınavları, online Z kitapları, ölçme değerlendirme istatistik raporuyla dijital eğitimde öğretmen ve öğrencilerimize 7/24 çok güzel katkı sağlamış ve her daim öğrenme ortamını desteklemiştir. Bu bağlamda Derslig Pro çalışanlarını ve emeği geçen öğretilerimize teşekkür ederim.

Yasin AKKUŞ
Özel Çekmeköy Sevinç Ortaokulu Müdürü
Derslig Pro'yu Tercih Eden Bazı Eğitim Kurumları
5 Yıldız Eğitim Kurumları Egebil Eğitim Kurumları Özel Gündoğdu Koleji İzmir Özel Ekin Koleji KBB Gençlik Merkezi Başakşehir Koleji Altıneller Koleji Tekden Koleji KBB - Bilgievleri Bilsev Koleji İdeal Eğitim Koleji Dönüşüm Koleji Çağdaş Eğitim Koleji Çağdaş Bilgi Eğitim Kurumları Açı Koleji KBB - Akademi Lise Rota Koleji Key Koleji Ted Van Koleji Okyanus Koleji Simya Koleji Kampüsü Aden Koleji Kampüsü İstanbul Bilim Koleji Kampüsü Florya Koleji Kampüsü Özel Antalya Akant Kampüsü Zinde okulları Kampüsü Özel Ekim Koleji Kampüsü Maral Eğitim Kurumları Arev Okulları Kampüsü İstanbul Lider Koleji Diyarbakır Kampüsü Etkin Kurs Merkezi Tarih Koleji Kampüsü Öneri Koleji Kampüsü Gen Koleji Kampüsü Özel Park Kişisel Gelişim Kurs Merkezi Kampüsü Artı Koleji Kampüsü Yeniyol Kampüsü Bahçeşehir Açı Özel Öğretim Kursu Vaditepe Kurs Merkezi Bahçeşehir Kampüsü Özel 3 Mart Kampüsü Eğitmen Koleji Kampüsü Çağfen Koleji Kampüsü Uzmanlar Koleji Radikal Kurs Merkezi Kampüs İzmir Şehir Koleji Kampüsü Yediiklim Koleji Kayapınar Kampüsü Bilgi Koleji Kampüsü Özel Antalya Yükseliş Koleji Kampüsü Dünya Koleji Kampüsü Karaman Başarı Koleji Profesyonel İlgim Koleji Kampüsü Bilim Vadisi Okulları Kampüsü Yönelt Koleji Kampüsü Anadolu Gelişim Okulları İlkokul Boyut Kişisel Gelişim Kursu Özel Yahya Kaptan Koleji Ortaokul Özel Mustafa Kemal Okulları Ortaokulu Artan Başarı Eğitim Kurumları