Kurumlar Derslig ile başarıyı yakalıyor!
İnteraktif yapısı ve akıllı geri bildirimler ile kazanımlardan yeni nesil sorulara öğrenme yolculuğunu tüm öğrencilerinizle deneyimleyin! Kurumunuzda uygulanan tüm deneme sınavlarınızın sonuçlarını baz alan yapay zekanın öğrencilerinize özel oluşturduğu güçlendirme programlarını takip edin. Kurumunuza özel logolu, her öğrenciye özel hazırlanan akıllı soru bankalarını edinin.
Akıllı Eğitim Platformumuz ile öğrencileriniz başarıya koşsun!
Akıllı veli asistanı, binlerce içerik, oyunlaştırma, kurumunuzda uygulanan deneme sınav sonuçlarının birleştirilmesi, sınav sonuçlarına göre güçlendirme programları ve akıllı soru bankası ile öğrencileriniz eğlenerek öğrenirken gelişimlerini takip edin.
Öne Çıkan Kurumsal Özellikler
300’den fazla kurumda %100 memnuniyet

Sınırsız erişim

Performans ve Sınav Takibi

Güçlendirme Programları ve Akıllı Soru Bankası

Veli Asistanı

Derslig Kurumsal üyeliğin kurumunuza özel avantajlarını anlatmak için
Sizinle tanışmak istiyoruz
Türkiye’nin ilk etkileşimli akıllı eğitim platformu ile kurumunuzu bir adım öne çıkarın!
Sizi Arayalım

Bizim hakkımızda ne diyorlar?

İdeal Eğitim Koleji olarak Derslig dijital öğrenme platfomu ile 2021 - 2022 öğretim yılında tanıştık. İçeriğiyle, videolarıyla, soru çözümleriyle, deneme sınavlarıyla tam bir eğitim portalı. Özellikle öğrencilerin ilgisini çeken öğrenme oyunları ve yarışma ligleriyle de müthiş bir motivasyon kaynağı. Öğretmen ve öğrenci portallarının kullanım kolaylığı ve pratikliği de ayrıca çok güzel. Ders süreçlerinde öğretmenlerimiz için ders anlatımını kolaylaştırırken ve öğrenciler için anlamayı eğlenceli hale getiriyor. Teknik destek ve yardımlara erişilebilirlik konusunda da tam puanı hak ediyor. Teşekkürler Derslig.

İdeal Eğitim Koleji
derslig.com ile geçtiğimiz yıl dönem ortasında tanıştık. Derslig, öğrencilerimizin okuldan sonraki süreçlerini takip etmemizde bizlere büyük kolaylıklar sağladı. Ders içeriklerini görüyor olmak, istatistikleri yorumlayarak dönüşler sağlamak bizi daha da yukarı taşıdı. Gelecek eğitim yılında da görüşmek dileğiyle.

Osman Sarı
Okulkocum.com
2021 - 2022 Eğitim öğretim yılı Özel çekmeköy Sevinç Koleji olarak öğretmen ve öğrenci portallarıyla kullandığımız Derslig PRO yeni nesil eğitim platformu zengin interaktif konu anlatım içerikleri ve online deneme sınavları, online Z kitapları, ölçme değerlendirme istatistik raporuyla dijital eğitimde öğretmen ve öğrencilerimize 7/24 çok güzel katkı sağlamış ve her daim öğrenme ortamını desteklemiştir. Bu bağlamda Derslig Pro çalışanlarını ve emeği geçen öğretilerimize teşekkür ederim.

Yasin AKKUŞ
Özel Çekmeköy Sevinç Ortaokulu Müdürü
Derslig Pro'yu Tercih Eden Bazı Eğitim Kurumları
Aydın Rehber Koleji Ortaokulu Bilim Vadisi Okulları Ortaokulu Çağdaş Eğitim Koleji Ortaokulu Buca Kampüsü Özel Akasya Koleji Ortaokulu Ted Van Koleji Ortaokulu Teori Kişisel Gelişim Kursu Ortaokulu İzmir Özel Ekin Koleji Ataşehir Kampüsü Özel Radikal Ortaokulu Kayapınar Kampüsü Odak Koleji Ortaokulu Akım Koleji Ortaokulu 5 Yıldız Kurs Merkezi Ataşehir Şubesi Artı Koleji Ortaokulu Pisagor Akademi Ortaokulu Envar Koleji Ortaokulu Rota Koleji Ortaokulu Özel Çağdaş Ortaokulu Tepebaşı Kampüsü Bilgi Koleji Ortaokulu Aden Koleji Ortaokulu Altıneller Koleji Ortaokulu Süleyman Demirel Kampüsü Tekden Koleji Ortaokulu Küçükyalı Kampüsü Açı Koleji - Ortaokul Özel Antalya Yükseliş Koleji Ortaokulu Tarih Koleji Ortaokulu Anadolu Gelişim Okulları Başakşehir Koleji Ortaokulu Simya Koleji Ortaokulu Başarı Koleji Özel Gümüştepe Koleji Ortaokulu Özel Gündoğdu Koleji İdeal Eğitim Koleji - Ortaokul Bir Dünya Koleji Key Koleji Ortaokulu Kadıköy Kampüsü Yönelt Koleji Ortaokulu