YKS 2024 Hazırlığında
Derslig Yanında
Animasyonlu interaktif videolar ile konularını pekiştir, ÖSYM tarzında interaktif yeni nesil sorularla kendini test et, binlerce öğrencinin katıldığı deneme sınavları ile başarı sıralamanı öğren!
Hayalindeki üniversiteyi Derslig Pro ile sen de kazan!

Derslig Pro ile Başarını Yükselt!

1 Aylık Derslig Pro Üyeliği
399 ₺ / ay
SATIN AL
3 Aylık Derslig Pro Üyeliği
289 ₺ / ay
SATIN AL
6 Aylık Derslig Pro Üyeliği
189,50 ₺ / ay
SATIN AL
12 Aylık Derslig Pro Üyeliği
120 ₺ / ay
SATIN AL
*İlkokul - Ortaokul - Lise - YKS - LGS hazırlık öğrencilerine uygundur.
**Peşin fiyatına vade farksız 12 aya varan taksit imkanıyla.
İnteraktif Animasyonlu Konu Anlatımları ile Konu Eksiklerini Gider
Zorlu YKS serüvenine temel konu eksiklerini gidererek başlamalısın. Temel bilgilerini tamamladığında ve konuyu anlamana yardımcı olacak örnek soruları çözdüğünde, genel testlerde ve deneme sınavlarında başarı elde edebilirsin. Çözebildiğin her soru, moral ve motivasyonun artışı sağlayacaktır. Derslig Pro’nun sunduğu interaktif animasyonlu konu anlatımları ile etkileşimli öğrenme deneyimini yaşarsın, anlık geri bildirimlerle konu eksiklerini hızlıca kapatabilirsin.
ÖSYM Tarzı Yeni Nesil Sorular İle Soru Çözme Becerisi Edin
ÖSYM tarzı sınav sorularını çözmek için konuyu iyice anlamak, konu testlerini eksiksiz çözmek ve de sınav tarzı sorulardan onlarca soru çözmek gerekir. Deneme sınavlarında boş bıraktığın ve yanlış yaptığın soruların belirli zaman aralıkları ile tekrar üzerinden geçip detaylı bir şekilde analiz edilmesi önemlidir. Derslig Pro sayesinde yapamadığın ya da yanlış yaptığın sorulara dilediğin zaman dönüş yapıp soru özelinde tekrar yapabilirsin.
Online Deneme Sınavları
Türkiye Genelinde Uygulanan Deneme Sınavlarına Katıl, Başarı Sıralamanı Anında Öğren
Derslig Pro’nun ücretsiz olarak sunduğu genel katılımlı deneme sınavlarına istediğin zaman katılabilir ve binlerce kişi arasındaki sıralamanı görebilirsin. Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan branş denemeleri ile TYT ve AYT hazırlık maratonunda Derslig Pro her zaman yanında olacak.
Güçlendirme Merkezi ve Kişiye Özel Akıllı Programlar İle YKS Artık Daha Kolay
YKS hazırlık sürecinde çözmüş olduğun her TYT ve AYT deneme sınavı için Derslig Pro güçlendirme merkezi sana özel bir akıllı program oluşturur. Bu sayede, güçlü ve zayıf yönlerini daha iyi anlarsın ve kişiselleştirilmiş bir çalışma programıyla eksiklerini hızlıca giderebilirsin.
Derslig Pro
Binlerce Öğrenci YKS Hazırlığı İçin Derslig Pro’yu Tercih Ediyor
YKS hazırlığında ihtiyaç duyduğun her şey Derslig Pro ile bir tık uzağında. Binlerce interaktif içerik ve kişiye özel raporlar sunan Derslig Pro sayesinde TYT ve AYT için ter döken öğrenciler sınav başarılarını artırıyorlar.
Gerçekten tek kelime ile harika bir uygulama! Aşırı memnun kaldım anlayamadığım konuyu tekte anlamama yardımcı oldu, sorular ise muhteşem. Benim gibi bazı konuları anlamayanlara tavsiye ediyorum!

Ela Çulfaz
7. Sınıf Öğrencisi
Gerçekten çok severek kullandığım bir uygulama derslerimde çok yardımcı oluyor teşekkür ederim Derslig ♥️

Elçin Eroğlu
11. Sınıf Öğrencisi
Bence bu uygulama mükemmel. İçeriği harika🤩🤩. Oyunlar var. Çalışma odası var. Soru sorma bölümü var. Kısacası mükemmel. Hiç reklam yok. Her uygulama illaki olur ama bu uygulamada kesinlikle yok 👍. Ve ayrıca 3 ay tatilde hem 6. sınıfı hem de 7. sınıfı işleyebiliyorsunuz. Ben hayatımda böyle bir uygulama görmedim. Bu platformu yapanların 👩 eline emegine sağlık 🤝. Severek kullanıyorum. Herkese öneririm.

Cemre Duman
6. Sınıf Öğrencisi

Derslig Pro ile Başarını Yükselt!

1 Aylık Derslig Pro Üyeliği
399 ₺ / ay
SATIN AL
3 Aylık Derslig Pro Üyeliği
289 ₺ / ay
SATIN AL
6 Aylık Derslig Pro Üyeliği
189,50 ₺ / ay
SATIN AL
12 Aylık Derslig Pro Üyeliği
120 ₺ / ay
SATIN AL
*İlkokul - Ortaokul - Lise - YKS - LGS hazırlık öğrencilerine uygundur.
**Peşin fiyatına vade farksız 12 aya varan taksit imkanıyla.